Одеські спортсменки стали чемпіонками України з боксу (ФОТО)

Збірна Одеської області завоювала п'ять медалей жіночого чемпіонату України з боксу у всіх вікових категоріях, з них три - золоті

Одеські спортсменки стали чемпіонками Ук…

Одеські спортсменки вибороли перемогу на чемпіонаті України з боксу, який проходив у Харкові, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу відділення НОК в Одеській області.

Чемпіонками України стали: серед кадетів - Анастасія Крамаренко (ОНУ, тренери – Азер МУСТАФАЄВ і Нуреддін АЛІБЕЙЛІ) у змагання в категорії "до 51 кг", Валерія Тельпис (46 кг, СК "Гефест", тренери – Олександр БУНЯК і Андрій СИТНИКОВ), серед юніорок – Софія Цепотан ("Колос", тренери – Михайло СЕРЖЕНЮК і Євген ПОБЕРЕЖЕЦЬ) в категорії "до 52 кг".

Анастасія Крамаренко обох своїх суперниць – Ірину Гайдай (Київ) у півфіналі та Яну Зензелюк (Рівне) у фіналі перемогла "через явну перевагу" вже в першому раунді.

Валерія Тельпіс взяла верх над Валерією Солодаренко (Кривий Ріг) у першому раунді "через явну перевагу", у півфіналі Олесею Кудіновою (Харків) – "через відмову супернику", також у першому раунді. А ось у фіналі їй довелося провести весь бій, але всі судді віддали перевагу одеській боксерці (5:0).

Софія Цепотан перемогла сумчанку Дарину Шаман (5:0), хмельничанку Валерію Роговську (у першом раунді "через явну перевагу"), а у фіналі подолала опір Катерини Бондарчук із Херсону – 4:1.

На третю сходинку п'єдесталу піднялися Єва Керімова (54 кг, тренер Абель Хачатрян, "АбельДжім") серед кадетів та серед юніорок Анастасія Коваленко (50 кг, тренер – Владислав Лазонюк, Арциз).

У змаганнях серед жінок кращий результат в збірній Одеській області показала Олена Медведенко, яка посіла п'яте місце у категорії до 60 кг.

У чемпіонаті України брали участь 265 учасниць, 12 з яких представляли Одеську область.

Нагадаємо, зірковий боксер-чемпіон приїхав у рідну школу і зіграв там у баскетбол.