Одеські спортсмени повернулись переможцями з міжнародного турніру з акробатики (ФОТО)

Турнір зі стпортивної акробатики "Pod Wawelem" у Кракові проходив з 11 по 13 травня

Одеські спортсмени повернулись переможця…

Вихованці одеської спортшколи №1 Ілля Фоменко і Марина Карпенко зайняли перше місце на міжнародному турнірі "Pod Wawelem" зі спортивної акробатики у польському Кракові, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

Турнір зі стпортивної акробатики "Pod Wawelem" у Кракові проходив з 11 по 13 травня.

У змаганнях взяли участь 400 спортсменів.

Україну на змаганнях представили одеські спортсмени - вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Одесити Ілля Фоменко і Марина Карпенко показали найкращий результат серед спортсменів вікової категорії 11-16 років і посіли перше місце.

Переможцям і призерам турніру в урочистій обстановці були вручені пам'ятні медалі та грамоти.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України, одеситка Еліна Світоліна, перемогла на турнірі в Нью-Йорку.