Одеські сепаратисти вирішили відмовитися від використання "колорадських" стрічок

Відтепер цей символ перестане миготіти на одягу "антимайданівців"

Depo.
18 травня 2017 11:24
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "Молдаванку", про це в коментарі заявив голова "Союзу лівих сил", лідер руху "Куликове поле" Моріс Ібрагім.

"Тепер носіння георгіївської стрічки буде протизаконним. Природно, люди ходити з георгіївською стрічкою не буде, і не тільки на Куликовому полі", - зазначив він.

У той же час Моріс Ібрагім збирається боротися з прийнятим народними депутатами законом, так як вважає його недемократичним.

"Вони просто зняли з себе головний біль, особливо після 9-го травня, знімають методом заборони, що в будь-якій демократичній країні просто неприпустимо. Ми будемо боротися, щоб вони скасували цей закон. Будемо писати президенту, звертатися до парламенту", - запевнив "антимайданівец".

Також Моріс Ібрагім додав, що парламент України в нинішньому складі не відповідає потребам країни, і його потрібно терміново переобрати.

"Якщо Верхова Рада після місяця відпочинку вважає, що немає необхідності приймати якісь економічні закони, які необхідні громадянам України, а залишився тільки один закон, який стосується георгіївської стрічки, я думаю, такий парламент для народу не потрібен і необхідно його переобрати", - підсумував він.

Нагадаємо, 9 травня в Одесі відбулася акція "Гібридний полк" з "колорадськими" стрічками та портретами.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса