ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські сепаратисти вимагають нових смертей і кришуються депутатами

Неруські поціновувачі "русского міра" вимагають від правоохоронців надання можливості організовувати мітинги біля Будинку профспілок
Depo.
12 липня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua
Одеські сепаратисти вимагають нових смертей і кришуються депутатами
Одеські сепаратисти вимагають нових смертей і кришуються депутатами

2 травня 2014 було розбите бойове крило сепаратистів, але на волі залишилися ляльководи (їх, схоже, ніхто не шукає). Сьогодні ці люди знову хочуть нової трагедії, для використання її у виборчій кампанії, і проводять політику підтримки сепаратистського руху, вимагаючи від правоохоронців надання можливості організовувати так звані мітинги біля Будинку профспілок, пише Одеса.depo.ua.

Одеські сепаратисти вимагають нових смертей і кришуються депутатами - фото 1

Зустрічі сепаратистів проходять під виглядом зустрічей з помічником депутата Одеської міськради від КПУ Василя Поліщука Морісом Ібрагімом. І він заявив: "Я вам даю чесне слово, що заява від помічника народного депутата, і наступного разу буде заява від депутата облради, від депутата міськради, якщо знадобиться, то і від депутатів Верховної Ради напишемо заяву про зустріч на Куликовому полі і наступної суботи будь-якою ціною будемо там стояти".

Одеські сепаратисти вимагають нових смертей і кришуються депутатами - фото 2

На так званій зустрічі Моріса Ібрагіма з виборцями серед них поширювалися листівки із закликами боротьби з нинішньою владою: "Замість того, щоб боротися за право жити в своїй країні, жуєте соплі на базарі і так здохните в лайні..."

Помічник депутата Одеської міськради від КПУ Василя Поліщука Моріс Ібрагім вже проводив подібні зустрічі з виборцями до трагедії 2 травня, про що говорить його фото разом з лідером антимайдану Давидченко, і ці зустрічі закінчилися трагедією.

Нагадаємо, що вчора на Куликове поле не пропустили щотижневий мітинг сепаратистів під Будинком Профспілок, але може правоохоронцям пора закінчувати експерименти в нашому місті і припинити робити вигляд, що вони не розуміють, для чого ці люди збираються в центрі Одеси.

Більше новин Одеси читайте на Одеса.depo.ua.