ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеським рятівникам представили нове начальство

Представлено новий особовий склад керівників
Depo.
14 вересня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua
Одеським рятівникам представили нове начальство
Одеським рятівникам представили нове начальство

Сьогодні начальник Головного управління ГСЧС України в Одеській області Віктор Федорчак представив особовому складу керівників Головного управління, пише Depo.Одеса.

Відповідно до пунктів 61-63 Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу були призначені в Головному управлінні ГСЧС України в Одеській області:

1. Шулюк Вадим Володимирович - на посаду першого заступника начальника Головного управління ГСЧС України в Одеській області.

2. Вовк Михайло Іванович - на посаду заступника начальника Головного управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та захисту Головного управління ГСЧС України в Одеській області.

3. Губай Віктор Вікторович - на посаду заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ГСЧС України в Одеській області.

4. Полковник служби цивільного захисту Фок Орест Любомирович - заступником начальника Головного управління ГСЧС України в Одеській області.

Більше цікавих новин можна знайти на Depo.Одеса