ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські пожежники тепер зможуть евакуювати людей з багатоповерхівок (ФОТО)

Новий пристрій розробила столична компанія "Удача"
Depo.
8 квітня 2016 13:54
ФОТО: depo.ua

Співробітники одеського управління ДСНС випробували пристрій, що дозволяє евакуювати людей з верхніх поверхів багатоповерхових будинків, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Демонстрація пройшла в 24-поверховому житловому будинку на Люстдорфської дорозі. Пристрій являє собою підвісну канатну лебідку. Розробила його столична компанія "Удача".

Представники фірми успішно зняли добровольців з вікон 24 і 19 поверхів.

"Презентоване сьогодні пристрій використовується вперше. Рятувальники досконально вивчать його, адаптують до наших умов і будуть використовувати", - зазначив голова управління реагування на надзвичайні ситуації Олександр Крицький.

Простота і надійність лебідки дозволяє забезпечити безпечну евакуацію людей похилого віку, жінок, дітей та інвалідів з верхніх поверхів готелів, житлових будинків, висотних атракціонів. При цьому один рятувальник може евакуювати одночасно 2-3-х чоловік, в тому числі і в несвідомому стані.

Спусковий пристрій канатної лебідки містить одну або кілька блокових секцій для пропускання каната, що складаються з підстави з отвором для кріплення карабіна і кришки. На підставі змонтований фрикційний ролик. Гальмівний елемент оснащений рукояткою і шарнірно пов'язаний з основою. На підставі встановлюється, щонайменше, ще один додатковий фрикційний ролик і шарнірно пов'язаний з основою фрикційний кулачок. Передня робоча поверхня кулачка, звернена до гальмівного елементу, має криволінійний профіль.

Одеські пожежники тепер зможуть евакуювати людей з багатоповерхівок (ФОТО) - фото 1

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса