Одеські патрульні закликають одеситів поділитися з ними м'якими іграшками

Управління Патрульної поліції Одеської області проводить безстрокову благодійну акцію по збору іграшок "М'яка радість"

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу одеських патрульних.

Понад 300 м'яких іграшок, які одесити подарували патрульним, отримали нове життя. Іграшки випрані й запаковані у пилонепроникний пакет та будуть мандрувати у службових автомобілях й чекати на нових маленьких господарів.

"На службі патрульні поліцейські стикаються з різними випадками, але найбільшої уваги інспекторів привертають події, які пов'язані з дітьми. Час від часу інспектори поліції повертають до родини неповнолітніх, які загубились у місті або надають допомогу дітям, що потрапили у складні життєві обставини. Не рідкість також випадки, коли поліцейським доводиться заспокоювати малят під час сімейних конфліктів. В таких ситуаціях правоохоронці проявляють не тільки свої суто професійні вміння, а ще й налагоджують довірчий діалог із дітьми", - йдеться у повідомленні прес-служби. Саме для таких дітей правоохоронці збирають іграшки.

Перед тим, як передати дітям іграшки, пухнастиків чистять на екофабриці із застосуванням інноваційних технологій безпечних для дітей, дорослих і навколишнього середовища.

Патрульні звертаються до одеситів, у яких вдома є іграшки і їх шкода викинути, подарувати їх поліції. "Ваш добрий вчинок в подальшому подарує гарний настрій діткам, які потрапили у складні життєві обставини. Якщо ви бажаєте взяти участь у акції, приєднуйтесь: приносьте м'які іграшки до управління патрульної поліції в Одеській області, за адресою: вулиця Академіка Корольова, 5", - звертаються патрульні.

Нагадаємо, акцію по збору іграшок для подальшої передачі дітям патрульні розпочали ще у 2017 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса