ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські люстратори провели акцію під стінами міськради

Активісти показали відео, де заявник розповідає про те, як чиновник вимагав з нього хабар
Depo.
29 вересня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
Одеські люстратори провели акцію під стінами міськради
Одеські люстратори провели акцію під стінами міськради

Сьогодні, 29 вересня, громадська організація "Люстраційному комісія" провела акцію під стінами міськради в надії, що її працівники переглянуть з ними відеозапис, де розповідалося про чиновників-корупціонерів, пише Depo.Одеса з посиланням на "Первый Городской".

Активісти показали відео, де заявник розповідає про те, як чиновник Малиновської райадміністрації Микола Балан вимагав з нього хабар у розмірі 3000 доларів за дозвіл встановити автостоянку.

Активісти під час проведення акції вимагали від мерії звільнення голови Малиновської райадміністаціі Євгена Омельчука та проведення відкритого конкурсу на заміщення голів усіх райадміністрацій міськради.

Однак ніхто, крім заступника мера Андрія Котляра, до них не вийшов. Незабаром і він пішов. Прес-секретар мерії, Наталія Мальцева,  підтримує ініціативу законною люстрації чиновників-корупціонерів, проте коментувати їх затримання компетентні правоохоронці.

Нагадаємо, правоохоронці затримали співробітників Малиновської райадміністрації, які вимагали грошову винагороду за узгодження дозвільних документів на земельну ділянку під розміщення автостоянки. Суд заарештував чиновників і призначив їм заставну суму - 1 млн грн.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.