ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські лікарні отримають австрійське обладнання

На зустрічі мера Одеси з представниками австрійського бізнесу домовилися про поставки медичного обладнання в лікарні Одеси
Depo.
25 серпня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua
Одеські лікарні отримають австрійське обладнання
Одеські лікарні отримають австрійське обладнання

Сьогодні, 25 серпня, мер Одеси Геннадій Труханов зустрівся з австрійською делегацією, у складі якої - представники австрійського бізнесу, що займаються проектуванням, розробкою і виробництвом високотехнологічної медичного обладнання, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

Одеські лікарні отримають австрійське обладнання - фото 1

Також на зустрічі були присутні профільний голова постійної депутатської комісії з планування, бюджету і фінансів Павло Вугельман, віце-мер Зінаїда Цвірінько, директор департаменту охорони здоров'я Ігор Шпак та директор департаменту економічного розвитку Дмитро Радулов.

За підсумками зустрічі, що відбулася в одеській мерії, досягнута домовленість: в самий найближчий час повинна бути вироблена "дорожня карта" та визначено умови поставки медичного обладнання для оснащення лікувальних установ Одеси.

У першу чергу це стосуватиметься медобладнання для нової лікарні швидкої допомоги та для реанімаційних відділень міських лікарень.

Одеські лікарні отримають австрійське обладнання - фото 2

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.