ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські "копи" перетворюються на старих "ментів"

Замість того, щоб патрулювати, вони сховалися за поворотом і ловлять водіїв які здійснюють обгін в зоні дії знаку 3.25 "Обгін заборонено"
Depo.
23 травня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua

На трасі "Одеса - Білгород-Дністровський", співробітники поліції знову стали працювати за старими схемами ДАІ, пише Depo.Одеса з посиланням на "048.ua".

"Замість того, щоб патрулювати, вони сховалися за поворотом і ловлять водіїв які здійснюють обгін в зоні дії знаку 3.25 "Обгін заборонено". На моє невдоволення інспектори почали знову викручуватися і викручуватися, що нібито вони займаються розшуком машин. Але для цього потрібно як мінімум мати систему "Рубеж" у себе на борту. А у них всього навсього ноутбук з базою куди можна вбити номер і перевірити в розшуку машина, чи ні. Так ось коли йде колона хоча б з 10 машин максимум він встигне вбити один номер в базу, і поки він отримає інформацію про цю машину, автомобіль проїде як мінімум 1 кілометр. Так що і дурневі зрозуміло що ніхто розшуком не займався, а ловили з кущів на знак. Інспектор вирішив прикинутися недоумкуватим і сказав, що він не в курсі про те, що вони стояли на відрізку дороги в зоні дії знаку 3.25. Ну ну", - обурюється активіст руху "Безпечний місто", відеоблогер Юрій Головчук.

Відео: Yurec Odessa

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса