Одеські каратисти завоювали 46 медалей на престижному турнірі

Одеські спортсмени завоювали 46 медалей на 22-му міжнародному турнірі з карате "Будапешт оупен"

Одеські каратисти завоювали 46 медалей н…

В активі одеських спортсменів 11 золотих, 15 срібних та 20 бронзових медалей, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу відділення Національного олімпійського комітета в Одеській області.

У турнірі "Будапешт оупен" взяли участь більше ніж 1500 спортсменів зі всього світу. У пресслужбі відзначили, що для українських каратистів цей турнір був другим етапом відбору на молодіжний чемпіонат світу, який відбудеться у жовтні в Чилі.

Представники СК "Легіон", які були представлені в Угорщині найбільш багаточисленним серед одеських клубів складом, завоювали 19 медалей: чотири золоті – Юрій Криловський (ката U8), Давид Яновський (кадети, – 63 кг), Вікторія Тарєєва (U10, -30), Михайло Шумович (U12, -40), вісім срібних – Максим Кононов (U8,+24), Анастасія Гвоздікова (U10, -30), Артем Татаровський (U12, – 30), Данило Бабич (U14, -55), Артем Куренбін (кадети, -70), Єгор Побережний (U12, -35), Ілля Чуйкін (U8, -24), Поліна Іванова (U8,+22), сім бронзових – Юрій Криловський (U8, +24), Кирило Калино (U8, +24), Віра Абрамова (U12, +40), Єгор Соболєв (U12, -40), Михайло Троїцький (U10, +32), Девід Шатохін (кадети, +70), Кирило Савченко (U8, -32).

Представники СК "О-Кан" завоювали сім медалей. Чемпіонами стали: Заріна Бекірoва (ката, U10) та Єгор Холодняк (U8, -24), срібні медалі завоювали Роман Доронюк (ката, U8), бронзові призери – Заріна Бекірова (U10, -30), Єгор Холодняк (ката, U8), Роман Доронюк (U8) та Андрій Рибаченко (кадети, -63).

В активі СК "Тигрьонок" шість медалей – одна золота, дві срібні та три бронзові. Чемпіонкою стала Аріадна Панчук (юніори, -48), срібні медалі завоювали Владислав Шведа (кадети, -52), Ігор Лагунов (U21, +84), бронзові – Анастасія Переуда (абсолют), Юлія Палашевська (U21, -50; дорослі, -50).

Також шість нагород в активі СК "Роял Тім": три золоті, одна срібна та дві бронзові. На першу сходинку п'єдесталу піднялися: Кароліна Турчак (U8, ката + куміте, -22кг) Костянтин Черненко (U14, -50 кг), на другу – Микола Громик (U21, -60), на третю – Громик (дорослі, -60кг) та Максим Касаткін (кадети, -70кг).

Представники СК "Ніка" завоювали чотири медалі: срібні – Микита Григорашенко (U14,+55), Анна Безребра (U14, +47), Сьюзен Сінчуковська (дорослі, -55), бронзову – Максим Морозов (кадети, -52).

Чемпіоном "Будапешт оупен" став спортсме СК "Катана" із Чорноморська Ярослав Фьодоров (ката, кадети). Бронзову медаль для "Катани" завоювала Дар’я Віноградова (U12, -35).

Бронзові медалі завоювали представник СК "Гранд-спорт" Костянтин Ковтуненко (кадети, -63) та каратист СК "Мауглі" Ерік Рагозенко (кадети, - 57).

Нагадаємо, дві каратистки з Одещини отримали звання "Заслужений майстер спорту України".