Одеські бодібілдерші завоювали нагороди красою своїх тіл (ФОТО)

Одеські атлетки у складі збірної України цьогоріч брали участь у чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу з фітнесу

Управління фізичної культури Одеської ОДА розповіло про здобутки одеських жінок-бодібілдерів, які представляли Україну на чемпіонатах, повідомляє Depo.Одеса.

"Дуже вдалим виявився рейтинговий 2018-й рік для українців. Вперше за роки незалежності України, збірна команда наших атлетів посіла два рази поспіль перше командне місце: на чемпіонаті Європи 02-07 травня 2018, в м. Санта-Сусанна (Іспанія) та на чемпіонаті світу 26-29 вересня 1018 в м. Білосток (Польща)", - йдеться у повідомленні.

Ось як виступили одеські спортсменки.

Наталія Дічковська посіла перше місце в категорії вуменс фізик, де змагалися жінки зростом до 163 см. Ольга Кулініч була другою в категорії велнес фітнес, в якій виступали дівчата зростом понад 163 см. Вона також стала абсолютною чемпіонкою Європи.

Ольга Кулініч

Друге місце в категорії фітнес-бікіні до 166 см посіла Стоянова Катерина, цю перемогу вона виборола на чемпіонаті Європи. Також вона була другою на міжніродних змаганнях "Арнольд Класік (Європейський)".

Катерина Стоянова

Євгенія Філоненко стала другою у категорії категорії фітнес-бікіні до 164 см.

Євгенія Філоненко

П'яте місце в категорії бодіфітнес 168+ см має Тетяна Баханова, яка також стала срібною призеркою чемпіоната Європи.

Тетяна Баханова

Восьмою у категорії жіночий фізик 163+ см є Дубініна Олександра.

Олександра Дубініна

Нагадаємо, переможниця Кубка Харкова з бодібілдингу "підірвала" мережу своїм виглядом.