ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські айтішники стали партнерами грандіозної IT-події у Львові

Одеська сфера IT-технологій не спить
Depo.
23 вересня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua
Одеські айтішники стали партнерами грандіозної IT-події у Львові
Одеські айтішники стали партнерами грандіозної IT-події у Львові

У грандіозній IT-події, що відбудеться у Львові приймуть безпосередню участь одеські айтішники, пише Depo.Одеса.

На увазі мається грандіозний IT-захід Lviv IT Arena 2015, що сплановано на 2-4 жовтня. Стадіон "Арена Львів" збере під своїм дахом провідних програмістів, розробників , керівників IT-компаній та стартаперів з усієї України. Золотим партнером цього заходу стала одеська компанія із захисту інформації Group - FS. 

Цього року Lviv IT Arena 2015 відбудеться вже вдруге. У 2014 році подія мала величезний успіх, конференція в жовтні буде ще більш масштабною. Так обіцяють організатори, вони розповіли, що конференція розділитися на три тематичних потоку - Product Development, Technology і Business.

На етапі Product Development гостям розкажуть про те, як створити власний успішний продукт, про візуалізації даних, бізнес-аналізі, про головні тенденції управління проектами, а також про брендінг готових продуктів.

Етап Technology стане цікавим досвідом для всіх, бо дозволить більше дізнатися про тренди в роботі з великими обсягами даних (DataScience), штучному інтелекті, технології та прийомі тесту (QC Automation), методах комплексної розробки ПЗ (DevOps), а також про інформаційну безпеку.

Business потік відбудеться при обговоренні головних тенденцій у світовому аутсорсингу, перехід до інших моделей ведення IT-бізнесу, поговорять про те, як працювати під час кризи, як створити і просувати свій стартап і про багато іншого.

У рамках Lviv IT Arena 2015 не обійдеться без змагання стартапів.

Більше цікавих новин з життя міста можна знайти на Depo.Одеса