ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські активісти вночі грали в "Козаків-розбійників" з прокурором-правопорушником, який збив людину

Активісти Ради цивільної безпеки ганялися за якимсь працівником прокуратури Приморського району, який влаштував дебош у центрі міста
Depo.
18 липня 2015 14:35
ФОТО: depo.ua
Одеські активісти вночі грали в "Козаків-розбійників" з прокурором-правопорушником, який збив людину
Одеські активісти вночі грали в "Козаків-розбійників" з прокурором-правопорушником, який збив людину

Як повідомив активіст Руслан Форостяк на своїй сторінці у "Фейсбуці", близько 23:00 працівник прокуратури прошмигнув на Приморський бульвар, це йому вдалося коли був відкритий шлагбаум і випускали туристичний автобус з готелю, пише Одеса.depo.ua.

"До цього махав ксивою, вимагав пропустити його і довгоногих супутниць, приїжджайте штрафуйте", - пише Форостяк.

О 01:20 підтяглися друзі прокурора і почали погрожувати цивільному посту, після цього активісти викликали міліцію. Прокурори у відповідь заявили, що за 50 гривень їх пропустили через шлагбаум, а тепер не випускають і "заробляють" гроші.

"Коли через 20 хвилин наряд не приїхав, прокурорські рвонули" на прорив "на КП1 через Думську в сторону Пушкінської вулиці, ми намагаємося їх" ловити ", міліції в п'ятницю вночі в центрі в місті немає", - пише Форостяк.

Прокурор, намагаючись сховатися, скоїв умисний наїзд на людину, співробітника "Спецзагону Одеси".

Одеські активісти вночі грали в "Козаків-розбійників" з прокурором-правопорушником, який збив людину - фото 1

"Підняв людину на капот, прокатав 5 метрів, скинув - у нас люди треновані, кістки цілі, прокурорські вискочили з машини, втекли пішки, затримати не вдалося, боєць був один, змушений був залишитися біля кинутого автомобіля для його охорони, викликав по рації підмогу і міліцію, приїхали ППС, викликали ДАІ.. таке вперте небажання зустрітися з правоохоронними органами ймовірно пов'язано з тестом на алкогольне сп'яніння...", - констатує активіст.

ДАІ приїхала через 40 хвилин, оформила подію. На місці також залишилися кинуті машини "друзів" "нібито прокурорських".

"Залишається питання до Романа Говди, обласному керівництву прокуратури, це у вас так прийнято порушувати правила дорожнього руху по багатообіцяючим вечорами п'ятниці, в історичному центрі туристичного та безпечного міста Одеса? Ви в курсі - закон проголосували нещодавно по фото відео фіксації? Або прокуратура не стежить за динамічними змінами нашого законодавства? », - задається питанням Форостяк.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.