ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура розпочала процес передачі одеських Профспілок державі

Будинок профспілок в Одесі вилучається прокуратурою Одеси з під власності Федерації профспілок та передає його у державну власність
Depo.
13 серпня 2015 14:21
ФОТО: depo.ua
Прокуратура розпочала процес передачі одеських Профспілок державі
Прокуратура розпочала процес передачі одеських Профспілок державі

Прокуратура Одеської області почала процедуру вилучення Одеського будинку профспілок на Куликовому полі з власності Одеської обласної організації Федерації профспілок та передачі його у власність держави, пише Depo.Одеса з посиланням на "Інтерфакс".

Як повідомив в ході сесії Одеської облради депутат В'ячеслав Буратинський, який є керівником облорганізації Федерації профспілок, підставою для дій обласної прокуратури стало звернення голови Комітету ВР України з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського в Генпрокуратуру.

Що стосується будівлі на Куликовому полі, то воно купувалося за рахунок коштів обласної громадської організації, правонаступником якої є нинішня Федерація профспілок Одеської області.

У суспільстві досі ведуться суперечки про подальшу долю Куликового поля та будинку Профспілок. Одні пропоную створити на Куликовому полі меморіал жертва трагічних подій 2014 року, інші - передати його для потреб ВМС або іншого державного відомства.

Поки ж у самому Будинку профспілок продовжують розміщуватися різні комерційні організації і навіть їдальня, де іноді святкують весілля.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.