ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеська ОДА похизувалася надходженнями до місцевих бюджетів регіону

За пыдсумками минулого року Одещина увійшла трійку регіонів України за обсягом і темпами зростання місцевих бюджетів

Depo.
14 березня 2018 09:00
ФОТО: depo.ua

На даний момент частина надходжень до місцевих бюджетів Одеської області складає майже 7% місцевих бюджетів України, а темпи зростання на 14,1% перевищують середній показник. Як повідомляє Depo.Одеса, про це стало відомо вчора, 13 березня, під час засідання колегії Одеської обласної державної адміністрації.

Голова Одеської ОДА Максим Степанов впевнений, що це не межа і наш регіон може отримувати у бюджет набагато більше коштів. "Резерви є. Одна з пропозицій – збільшення ставки за паї з 3,5-5% до 7-8. Що це дасть? Більше грошей отримуватимуть як громадяни, котрі володіють землею, так і бюджет регіону. Без прогресу в сільському господарстві, без залучення інвестицій розвиток країни неможливий. У 2018 ми приділяємо цьому особливу увагу", - зауважив він

В ОДА зазначили, що обсяг зведеного бюджету Одеської області склав 52,8 мільярдів гривень, що в 1,3 рази (або 12,2 мільярдів гривень) більше за показник 2016 року.
При цьому, завдяки перевиконанню митних платежів область отримала 2,3 мільярди гривень, що у 6,5 разів більше, ніж у 2016 році. Кошти від митного експерименту спрямовані на реконструкцію та ремонт доріг області, зокрема, траси Одеса - Рені. Одеська область також зберігає позицію донора — до державного бюджету передали 23,4 мільярдів гривень.

Також в ОДА нагадали, що обсяг обласного бюджету на 2018 рік складає понад 10 мільярдів гривень. У фінансовому документі закладено безпрецедентну суму на заходи протипожежної безпеки – понад 111 мільйонів гривень. Враховано всі соціальні стандарти і потреби: видатки на зарплати, медикаменти, енергоносії тощо. Збільшено фінансування освітньої програми.

Нагадаємо, на останній сесії облради депутати ухвалили проект бюджету на 2018 рік.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook