ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеська мерія вважає, що до зими готова

Місту не загрожують снігові замети взимку
Depo.
7 жовтня 2015 12:49
ФОТО: depo.ua
Одеська мерія вважає, що до зими готова
Одеська мерія вважає, що до зими готова

Одеська мерія впевнена, що взимку місту не загрожують снігові замети, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Вневненності мерії надає оприлюднений проект рішення виконкому міськради "Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м.Одеси в зимовий період 2015-2016 років".

Він передбачає низку заходів за участю "Одесміськелектротранс", "Інфоксводоканала", КП "СМЕП", КП "Теплопостачання міста Одеси", патрульної поліції та інших підприємств та установ.

Рішення виконкому наказує очищати дороги до бордюрів, прибирати сніг з тротуарів та майданчиків для сміттєвих контейнерів. Забороняється скидати сколений лід і сніг з тротуарів на проїжджу частину вулиць. Також затверджується перелік ключових магістралей, які будуть розчищатися у разі снігопаду.

Основною "потужною силою" мерії в боротьбі з негодою залишається комунальне підприємство "Міські дороги". На початку року ми аналізували технічну оснащеність підприємства та констатували, що за п'ять років парк снігоприбиральної техніки суттєво оновився.

Кількість використованої техніки також буде зростати, що дозволяє сподіватися та очікувати чистих доріг взимку у місті. Крім 77 одиниць (у минулому році - 69 ) комунальної техніки, на прибирання снігу виїдуть екскаватори , грейдери та трактори приватних компаній. Всього за планом при настанні стихії в Одесі буде задіяно 112 одиниць техніки - на 5 більше, ніж у минулому році.

Більше цікавих актуальних новин з буденного життя міста можна знайти на Depo.Одеса