ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеська мерія відремонтує будівлю центру для особливих дітей

Управління капітального будівництва замовило і провело у системі Prozorro конкурс на визначення компанії, що проведе реконструкцію будівлі, в я кій має розміститися "Одеський інклюзивно-ресурсний центр №1"

Depo.
13 жовтня 2018 13:39
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Одеса, чиновники вже уклали договір з компанією ТОВ "Ре-Лайф" на проведення робіт.

Установа розміститься за адресою: вул. Мечникова, 2-а. Центр створюють з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

За реконструкцію будівлі управління капітального будівництва готово було заплатити 22,5 млн грн. В конкурсі взяли участь три компанії: ТОВ "Черноморспецмонтаж", ТОВ "Чорноморська реставраційно-будівельна компанія" та ТОВ "Ре-лайф". Перша структура була готова виконати роботи за 19,7 млн грн, але її пропозицію чомусь відхилили, і перемогу віддали "Ре-лайф" із пропозицією 22,37 млн грн.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook