ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеська мерія узгодила сумнівний "благоустрій" пляжу на Великому Фонтані (ФОТО)

На пляжі у пісок почали заливати бетонну опалубку
Depo.
10 січня 2017 17:00
ФОТО: depo.ua

Одеська мерія дала згоду на забудову відразу декількох одеських пляжів одеському бізнесменові на прізвище Шевчук В.С., пише Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Як стало відомо, в районі 11-ї станції Великого Фонтану розпочато будівництво другої торговельної площі підприємця. Знесено бетонну огорожу на підпірній стінці, а на піску - сліди від будівельної техніки. Судячи з усього, роботам завадив раптовий снігопад, що обрушився на місто. Забудовники тимчасово кинули бетонні шматки огорожі прямо на пляжі.

Згідно з відповіддю прес-служби мерії займається "благоустроєм" пляжу на 11-й Фонтана СПД Шевчук В.С. Цей же бізнесмен внаприкінці грудня минулого року почав будівельні роботи в районі 15-ї станції Великого Фонтану.

В порушення правил благоустрою, без відповідної інформаційної таблички комерсант почав заливати бетонну опалубку прямо в пісок.

Згідно зі схемою, підприємець проводить за свій рахунок поточний ремонт берегозахисної споруди у вигляді підпірної стінки, за що отримує право вліпити на пляжі навіс з легких дерев'яних конструкцій для облаштування літнього майданчика кафе у вигляді тераси до 5 метрів з опорою на металеві стійки.

Одеська мерія узгодила сумнівний "благоустрій" пляжу на Великому Фонтані (ФОТО) - фото 1

Одеська мерія узгодила сумнівний "благоустрій" пляжу на Великому Фонтані (ФОТО) - фото 2

Одеська мерія узгодила сумнівний "благоустрій" пляжу на Великому Фонтані (ФОТО) - фото 3

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса