ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеська лікарня переплатить 2 мільйони гривень за медобладнання

Причиною відхилення вигіднішої пропозиції стала формальність
Depo.
4 листопада 2015 15:39
ФОТО: depo.ua
Одеська лікарня переплатить 2 мільйони гривень за медобладнання
Одеська лікарня переплатить 2 мільйони гривень за медобладнання

Одеська обласна лікарня переплатить 2 мільйони гривень за медобладнання, пише Depo.Одеса з посиланням на "Верховенство права".

28 жовтня по результатами тендеру, що проходив 18 серпня 2015, лікарня прийняла пропозицію ТОВ "Амаркорд" щодо закупівлі медичних інструментів. Вартість інструментів склала 5 мільйонів 246 тисяч гривень.

Всього у конкурсних торгах брали участь чотири підприємства: ТОВ "Ірідіум", ТОВ "Тріамедіка", ТОВ "Амаркорд", ТОВ "П'ятий Елемент Медика".

Найменшу ціну запропонувало ТОВ "Тріамедіка" - 3 мільйони 188 тисяч гривень, яка виявилася на 2 мільйони 58 тисяч гривень менше, ніж запропонував переможець торгів.

Причиною відхилення стала формальність: замість балансу та фінансового звіту за останній календарний рік учасником був наданий баланс станом на 30 червня 2015 року та звіт про фінансові результати за перше півріччя 2015 року, також копії свідоцтва про державну реєстрацію учасника не були завірені нотаріально.

Організація звернулася в компетентні органи Одеської області, а також до замовника торгів з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності та розірвати незаконний договір.

Більше цікавих та актуальних подробиць з життя одеситів завжди можна знайти на Depo.Одеса.