ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеська Аркадія належить таємничому незнайомцю

Хто він - власник найпопулярнішого південного узбережжя
Depo.
3 серпня 2015 10:56
ФОТО: depo.ua
Одеська Аркадія належить таємничому незнайомцю
Одеська Аркадія належить таємничому незнайомцю

Ще у листопаді 2014 року сенсаційну заяву зробив секретар Одеської міської ради Олег Бриндак. В ній йшлося про те, що відома усім одеська Аркадія вже не належить громаді, а є приватною власністю, пише Depo.Одеса.

Правда, особистість власника розголошено не було. Підставою для такої таємничості стало правило нерозголошення інформації про приватну власність. Задовольнив зацікавлених долею одеського узбережжя лише обіцянками, Олег Бриндак відклав на невизначений час розкриття цієї таємниці. 

Минуло кілька років, перш ніж одеситам нарешті розкрили особу невідомого. Його ім'я - Галантерник Володимир Ілліч. Згодом, звісно, стало зрозуміло, чому так довго не оприлюднювалося це ім'я.

Справа у тому, що прізвище це відомо як більшості одеситів, так і жителів всієї країни. Галантерник приймав пряму участь у банкротстві та подальшому розпродажу земель ЧМП. На той час, нагадаємо, на балансі підприємства знаходилося 295 вантажних та насосних суден, 1,1 одиниць допоміжного флоту. У знищенні одного з найбільших державних підприємств Галантернику допомагали Продаєвич Валентин Олександрович (екс-голова господарського суду одеської області) та Дубовий Олександ Федорович (екс-нардеп). 

Тож висновки щодо знищення культурної Аркадії та перетворення її в "сучасний" курортний комплекс з елементами "модної" архітектури напрощується сам собою. Галантерник Володимир Ілліч мав до цього пряме відношення. Його зусиллями Аркадія перетворилася в "бізнес-майдан", всі кошти якого переходять в одні олігархові руки. 

Окремої уваги заслуговує багатостраждале кільце 5-го трамваю, яке, нагадуємо, обіцяли повернути на місце. Однак, не вийшло. Тепер його намагаються влаштувати ближче до вулиці Посмітного. Слід підкреслити, це облаштування обійдеться місту приблизно у 22 мільйони гривень.

З'єднати підстави та наслідки неважко. Галантерник Володимир Ілліч фінансував передвиборчу компанію Генадія Труханова - голови міста Одеси.

На привеликий жаль, доля міста та самих одеситів в цьому обміні корисними проектами лишається без уваги.

Більше детальної інформації про життя Одеси можна знайти на Depo.Одеса.