Одеситів легально "викидатимуть" з сесій міськради

Депутати розглянуть проект рішення, в якому легалізується право бійців департаменту муніципальної безпеки виводити людей з сесійної зали

На наступне засідання сесії міськради Одеси буде винесено проект рішення, який вносить зміни до регламенту міськради, передає кореспондент Depo.Одеса.

Зокрема пункт 5 статті 23 регламентує проведення сесій міськради.

Якщо депутати підтримають зміни, то це обмежить права громадських активістів та журналістів.

Справа в тому, що в проекті рішення легалізується право бійців департаменту муніципальної безпеки виводити людей з сесійної зали.

"Під час засідання міськради присутні повинні додержуватись встановленого порядку проведення засідання. У випадку відповідного порушення застосовується попередження, а у разі повторного вчинення порушення – видалення із зали засідань", - йдеться у документі.

Також право кожного бути присутнім на сесії ради реалізується шляхом надання можливості бути присутнім на засіданнях ради з урахуванням дотримання санітарних, протипожежних правил, технічної та фізичної можливості одночасного перебування певної кількості осіб у приміщенні, в якому проводиться засідання, та шляхом забезпечення доступу до прямої відеотрансляції пленарного засідання ради на її офіційному веб-сайті та/або інших ресурсах", - таким чином слова "фізичної можливості одночасного перебування певної кількості осіб у приміщенні" дають змогу зачинити двері, якщо, наприклад, всі вільні місця заповнені пенсіонерами, які чарівним чином з'являються на сесіях останнім часом.

Нагадаємо, що одесити стали менше звертатися в мерію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса