ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одесити з судна Seaman Guard Ohio четвертий рік знаходяться в індійському полоні

Засуджені українці змушені купувати продукти в тюремному магазині та готувати власноруч

Depo.
12 жовтня 2017 11:29
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, сьогодні, 12 жовтня, виповнилося чотири роки з дня захоплення індійськими прикордонниками американського охоронного судна Seaman guard ohio, на борту якого знаходилися троє одеситів.

Судно було затримано 12 жовтня 2013 року нібито в територіальних водах Індії і відконвойовано до міста Тутікорін. 35 членів екіпажу (команда та судові охоронці) було ув'язнено та 11 січня 2016 року засуджено до 5 років тюрми за незаконне перевезення палива, зброї та вторгнення в територіальні води Індії.

Адвокати оперативно подали апеляцію, але лише 27 жовтня того ж року суддя завершив її розгляд.

"Розгляд завершили, але вирок досі не оголосили. І люди вже майже два роки сидять за ґратами за злочини, яких не вони не скоювали," - говорить донька механіка судна Валерія Сидоренка Анна Романенко.

Ситуація погіршилась 6 жовтня, коли стало відомо, що суддя взяв відвід – це означає, що справу візьме інший суддя, і ніхто не знає, скільки часу йому знадобиться на ознайомлення зі справою. Таким чином одесити Валентин Дудник (капітан), Валерій Сидоренко (механік) та Євген Семенов (судовий охоронець) продовжують сидіти в індійській тюрмі у жахливих умовах. Вживати місцеву їжу вони не можуть через те, що вона дуже гостра. Люди змушені купувати продукти в тюремному магазині та готувати власноруч.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса