ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одесити влаштували мітинг: вимагають звільнити Марушевську

Крім того містяни вимагають відсторонити від управління митницею всіх іноземців
Depo.
9 квітня 2016 15:28
ФОТО: depo.ua
Одесити влаштували мітинг: вимагають звільнити Марушевську
Одесити влаштували мітинг: вимагають звільнити Марушевську

Наочним результатом реформ на Одеській митниці, які тривають вже півтора року, є будівля Одеського морвокзалу, понівечена за примхою керівництва нової митниці, пише Depo.Одеса з посиланням на "Odessit.ua".

Таку думку висловили одеські анархісти, які сьогодні зібралися на мітинг під
стінами будівлі Морського вокзалу.

Варто відзначити, що на даний момент на будівлі вже демонтовані мармурові плити, розбите дороге склj, і одна з "візитних карток" міста, головні морські ворота України, в такому вигляді щодня постає перед одеситами і гостями міста.

"Картина маслом" - так назвали анархісти результати подібних реформ.

"Експеримент на Одеській митниці обріс всіляким піаром, переможними реляціями, тим не менш, ми уважно стежимо за цією ситуацією і бачимо постійні публікації про те, які незаконні справи тут відбуваються, як постійно ловлять на корупції співробітників уже нової реформованої митниці", - каже лідер одеських анархістів В'ячеслав Азаров.

Одеська митниця, на думку учасників мітингу, "перетворилася у велику діру, через яку безконтрольно проходить величезна кількість вантажів". Як кажуть анархісти, ситуація нагадує сюжет фільму "Біле сонце пустелі", і тому вони використовували гасла, що асоціюються з цим фільмом.

"Геть реформи собі в кишеню!", "Дайте і нам хоч метр кордону!", "Митниця добро відбирає?", "Зовсім озвірів чорний Абдулла!".

Такими були гасла протестувальників.

В результаті одесити прийняли звернення до президента України. Вони вимагали звільнити голову одеської митниці Юлію Марушевская, а також видалити з митниці всіх іноземців, які на даний момент фактично нею керують.

"Ми виступаємо проти такого свавілля, ми хочемо відновити цілісність нашої країни, щоб наші кордони працювали на українців, а не на будь-яких приїжджих фахівців. Ми своєю заявою вимагаємо ліквідувати цей митний експеримент, ввести митницю в загальну систему митниць України ", - підсумував В'ячеслав Азаров.

Одесити вимагають звільнити Марушевську (ФОТО) - фото 1

Одесити вимагають звільнити Марушевську (ФОТО) - фото 2

Одесити вимагають звільнити Марушевську (ФОТО) - фото 3

Одесити вимагають звільнити Марушевську (ФОТО) - фото 4

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса