ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одесити скаржаться на паркувальну розмітку, що блокувала шлях пожежним машинам в Аркадії

Мешканці вважають, що автори роботи порушили санітарні та пожежні норми українського законодавства

Depo.
12 жовтня 2017 16:11
ФОТО: depo.ua

Одесити, що проживають у житловому комплексі "Аркадія хілс" поскаржились міському голові на керівництво власного ОСМД, що намалювало розмітку на парковці всупереч багатьом нормам. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на скаргу, розміщену на сайті Єдиного центру звернення громадян.

Як сказано у повідомлені мешканців будинку, 6 жовтня біля цього будівлі була виконана паркувальна розмітка на прибудинковій території житлового комплексу "Аркадія Хіллс". Але це привело до грубих порушень прав і законних інтересів мешканців.

"Вони виконані з порушенням санітарних норм та пожежних норм. Розробник і відповідальний виконавець даного проекту невідомий, наявність сертифікату на проведення такої діяльності не представлено, будь-які підписи або печатки відповідального виконавця на ескізному проекті відсутні. Проекту або робочого проекту, погодженого з Управлінням архітектури та містобудування Одеської міської ради, а також Департаментом муніципальної безпеки Одеської міської ради мешканцям надано не було", - пише автор скарги до міського центру звернень громадян.

Мешканець просить провести перевірку і зафіксувати порушення існуючої паркувальної розмітки, а також вжити заходів до посадових осіб ОСББ "Аркадія Хіллс", яке обслуговує будинок.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса