Одесити пікетували комісію з зелених насаджень, вимагаючи не забудовувати Міський сад
В улюбленому місці відпочинку одеситів, у самому центрі Одеси планується вирубати понад сто дерев
- Одеса
- 
                                        14 листопада 2017 16:01 
 
                                                            
                            
                                                        
                                                            Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, сьогодні, 14 листопада, одесити виступили проти забудови Міського саду і вирубки для цього дерев.
На пікет під КП "Центр екологічних проблем та ініціатив" на Олександрівському проспекті зібралися десятки активістів та представників патріотичних організації. В цей час у будівлі проходило засідання членів комісії, які обговорювали забудову Міського саду.

За словами громадського діяча, еколога Владислава Балінського, громадськість стурбована тим, що територія Літнього театру біля Міськсаду може втратити понад сотню дерев.

Все це пов'язано з планом по будівництву торгового центру у Міському саду. Балінський пояснив, що для проведення обстеження і встановлення вартості зелених насаджень було недостатньо підстав, а саме був відсутній детальний план території та ряд інших дозвільних документів на будівництво. Але чиновники закрили на це очі. Одесити вимагають від чиновників не ставити свої підписи під документами про знищенням дерев.

Представники патріотичних організацій наголошують на тому, що мерія діє протизаконно, намагаючись знести здорові дерева заради забудови.
Зазначимо, що у Facebook користувачі виклали документи, згідно з якими планується вирубати в Міському саду 109 дерев. Після цього на ділянці планується побудувати торгівельно-розважальний центр.



Depo.Одеса писав, що в мерії під час апаратно наради вчора, 13 листопада, обговорювалася тема вирубки дерев у Міському саду.
                                    Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
 
                                
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 22:06Продавав "бронь" ухилянтам: На Одещині затримали ексчиновника військової адміністрації (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:11Рятувальники показали наслідки обстрілу Одещини ФОТО
- 08:26Внаслідок атаки дронів у Подільську на Одещині зникло світло і вода, відомо про затримки потягів
- 07:34На Одещині два поїзди будуть прямувати із затримкою
- 22:31Повінь для ексмера Одеси обернулася підозрою у службовій недбалості
- 12:04В Одесі стався озброєний конфлікт між працівниками ТЦК та п'яним поліцейським
- 11:29Рішення про позбавлення громадянства Труханова не є політичним, - Зеленський
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 12:31На Одещині семеро чоловіків на BMW X5 намагалися прорватися через кордон до Молдови, – ДПСУ ФОТО
- 20:34На Одещині чоловік зв'язав і викрав 10-річного хлопчика через конфлікт у школі, — поліція
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 10:18Ворог масовано вдарив по Ізмаїлу: Пошкоджено портову та енергетичну інфраструктуру
- 10:26В Одесі затримали 27-річного автомеханіка, що готував серію терактів на замовлення РФ
- 08:38В Одесі спалахнула пожежа на енергетичному об'єкті (ВІДЕО)
- 11:01Росіяни атакували Одещину дронами та ракетами: постраждали портові об'єкти, порушено газопостачання
- 10:22Сьогодні до Одеси прибуде керівник Бюро економічної безпеки Олександр Цивінський
 
            
 Сектор
                                        Сектор
                 
                                            
