Одесити написали відкритого листа міністру культури з приводу Літнього театра

Волонтери Літнього театру, громадські діячі та прості одесити звернулися до міністра культури Євгена Нищука з проханням про підтримку у збереженні частини Міського саду

Відповідне звернення було опубліковане на сторінці "Літній" у Facebook, передає Depo.Одеса 

Активісти наполягають на тому, що роботи на території Літнього театру почалися без узгодження з профільним органом. "Управлінням культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, дозвіл на проведення ремонтних робіт на території Літнього театру жодному суб’єкту не видавався. Незважаючи на відсутність дозвол, починаючи з 12.04.2019 року до цього часу включно на території Літнього театру ведуться підготовчі та ремонтні роботи", - йдеться у відкритому листі.

Волонтери Літнього вимагають від міністра Євгена Ніщука негайно втрутитися у ситуацію, доручити підлеглим посадовим особам винести припис про усунення порушень вимог Закону України "Про охорону культурної спадщини" шляхом зупинення будь-яких робіт на території Літнього театру та накласти на забудовника штрафні санкції.

Нагадаємо, в мерії вважають дії робочих у Літньому театрі законними.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса