Одесит може очолити пост прем'єр-міністра України

Американська журналістка Мелінда Херінг розкрила імена п’яти кандидатів на пост прем'єр-міністра України, серед них - одесит, заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на журналістку американського Atlantic Council Мелінду Херінг у "Фейсбук".

Вона написала, що Кабінет міністрів можуть очолити: заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован, директор з розвитку бізнесу НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко, голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв, секретар РНБО і екс-міністр фінансів Олександр Данилюк.  колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус.

"Рашкован - інституціоналіст, а це означає, що він здатний вирішувати технічні економічні питання, але в нього також є погляд на трансформування і створення нових інституцій. Найголовніше, він точно знає, що потрібно зробити Україні для залучення міжнародних коштів і як заспокоїти інвесторів", - йдеться в матеріалі журналістки.

Нагадаємо, Владислав Рашкован у 2014-2016 рр. обіймав посаду заступника голови Національного банку України й відповідав за реформування і трансформацію центробанку.

Зазначимо, що Рашкован, який має одеське коріння, лайкнув відповідний пост Херінг.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса