Одеса витісняє Судак за напливом туристів

У порівнянні з Одесою найлюдніший курорт Криму здається безлюдним

Ні для кого не є таємницею те, що після анексії Криму туристичная сфера зазнала значних втрат туристів, пише Depo.Одеса

У цьому сезоні у порівнянні з курортною Одесою один з найпопулярніших туристичних центрів Криму - місто Судак здається безлюдним. Хоча, місцеві відмічають, що жалітися не мають права - гостей у місті достатньо. 

Не дивлячись на це, основні громадські та розважальні місця все ж пустують.Опираючись на загальну думку, можна стверджувати, що Судак найбільш завантажений туристами тому, що розташований досить близько до Керченській переправи в порівнянні з тією ж Ялтою або Севастополем.

Туристи тут є і їх чимало, але тільки для "російського" Криму. Якщо ж порівнювати з Херсонською Арабаткою або Одесою, то туристів мало. Пару років тому в такий час Судак нагадував величезний мурашник. Виходить, що "туристів багато" по-українськи і "багато туристів" по-російськи - це дві великі різниці, як кажуть в Одесі.

Більшість кафе та ресторанів малозаповнені. Російські туристи в основному харчуються в столовках з дешевою їжею або готують самі в арендованих квартирах. Справедливості заради треба відзначити, що у серпні людей стало більше, ніж у липні або червні.

Одеса витісняє Судак за напливом туристів - фото 1

Об'єктивно зауважимо, що Одеса не скаржиться на кількість туристів. До місцевих та архітектурних пам'яток міста тягнуться черги, так, як, наприклад, до знаменого "дванадцятого стільця", що на вулиці Дерибасівській. 

Одеса витісняє Судак за напливом туристів - фото 2

Більше актуальних новин з туристочного життя можна знайти на сайті Depo.Одеса

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса