Одеса та область отримала ще 5 тис. доз вакцин проти кору

Найбільше випадків захворюваності на кір зареєстровано в Одесі – 122

Медичним закладам в регіоні додатково надали 5000 доз вакцини проти кору, адже тільки за останній тиждень захворюваність зросла на 22,7 %, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

Про ситуацію на місцях доповідали керівники РДА та ОТГ скайпом. Ситуацію прокоментував директор департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації В'ячеслав Полясний.

"Випадки кору продовжують реєструвати в Одесі та районах області. Всього з початку року виявлено 265 хворих на кір, з них 160 – діти та 105 – дорослі. На жаль, в області зареєстровано 3 летальних випадки від ускладень кору, в тому числі - 2 лабораторно підтверджені. Ці люди не мали щеплень проти небезпечної інфекції. 5000 доз вакцин направлять до медичних установ регіону. Вчора Одеса вже отримала 1500 доз", - наголосив В'ячеслав Полясний.

Читайте також: На Прикарпатті зареєстровано 395 звернень із підозрою на кір

Найбільше випадків захворюваності на кір зареєстровано в Одесі – 122, що складає 46% від загальної кількості. У Лиманському районі – 30, Овідіопольському – 23, Березівському – 13 , Біляївському – 11, Ширяївському – 11, Роздільнянському – 8, Любашівському – 7, Савранському – 6, Білгород-Дністровському та Великомихайлівському – 4, Ренійському – 3, Подільському – 2, Кодимському, Ананьївському, Іванівському, Ізмаїльському та Болградському – по одному випадку.

Нагадаємо, що кір покине Одеську область до кінця року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса