Одеса отримає власний перинатальний центр

На базі пологового будинку №5, який вже 30 років спеціалізується на веденні передчасних пологів і наданні допомоги новонародженим з екстремально низькою масою тіла, планують створити перинатальний центр

Одеса отримає власний перинатальний цент…
Фото: pixabay.com

Про це стало відомо під час засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я Одеської міськради, передає кореспондент Depo.Одеса.  

Причиною створення перинатального центру є висока питома вага передчасних пологів, висока частота екстрагенітальної патології у вагітних, відсутність в Одесі міської виїзної служби екстреної акушерсько-гінекологічної допомоги і ряд інших чинників.

Перинатальна допомога надається дітям, починаючи з 22-го тижня вагітності і до 28-го дня від народження. Робота перинатального центру забезпечить достатню кількість ліжок для індивідуального розміщення вагітних, породіль і новонароджених. 

Створення в перинатальному центрі ізольованих мельцеровских боксів з окремим виходом на вулицю і припливно-витяжною вентиляцією забезпечить можливість пологів для жінок з інфекційними захворюваннями та попередить поширення інфекції. Палати такого типу працюють в новому корпусі інфекційної лікарні. "Очікуваними результатами роботи перинатального центру є значне зниження дитячої і елімінація материнської смертності та подальше покращення здоров'я одеситів", – йдеться у повідомленні офіційного сайту міськради.

Нагадаємо, у пологовому будинку в Одесі відкрили пологову залу "сімейного типу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"