ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новостворені департаменти витрачають більше ніж приносять

Попередні створені департаменти приносили більше користі
Depo.
16 липня 2015 08:32
ФОТО: depo.ua
Новостворені департаменти витрачають більше ніж приносять
Новостворені департаменти витрачають більше ніж приносять

Замість того, щоб наповнювати бюджет надходженнями від штрафів, колишній міліціонер Олександр Петрик і його підлеглі займаються всім чим завгодно, але тільки не контролем порядку на вулицях міста, пише Одеса.depo.ua з посиланням на 368.media.

Так, тільки за перший квартал 2015 співробітники департаменту виписали штрафів на 359 тис. гривень, тоді як витрати на утримання підрозділу склали майже 950 тис. гривень! При цьому ще не факт, що протоколи про адміністративні порушення не оскаржують в суді і гроші так і не будуть сплачені в міську казну.

При цьому повноваження департаменту набагато ширше, ніж інспекції з благоустрою міста, тобто поле для штрафних санкцій істотно збільшилася. Навпаки, в 2013 невеликий підрозділ, на відміну від свого наступника, склала більше 2,3 тис. Протоколів, за допомогою яких через суди бюджет отримав майже 1,7 млн. гривень надходжень. Вже наступного року до своєї ліквідації влітку інспектори склали близько двох тисяч протоколів. Виникає питання - для чого було ліквідувати успішне підрозділ і замінювати його дармоїдами, нехай навіть і з розширеними повноваженнями, але без будь-якої ініціативи?

Даний факт без сумніву повинні розглянути ревізори ДФІ Одеської області та представники вже тепер нової міської прокуратури.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.