ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий центр адміністративних послуг в Одесі отримав назву

У ОДА визначилася з назвою для нового центру адміністративних послуг
Depo.
7 серпня 2015 17:54
ФОТО: depo.ua
Новий центр адміністративних послуг в Одесі отримав назву
Новий центр адміністративних послуг в Одесі отримав назву

Новий центр адміністративних послуг в Одесі буде називатися "Точка рiшень". Про це на прес-конференції повідомила заступник голови Одеської облдержадміністрації Юлія Марушевська, передає Depo.Одеса.
 
Марушевска розповіла, що цю назву вибрали жителі Одеси шляхом голосування.
 
"На початок жовтня запрацює вже 50 сервісних послуг. Все буде проходити набагато швидше: від реєстрації особистості до реєстрації бізнесу. Всі послуги можна буде отримати протягом одного дня, а деякі всього за годину", - заявила Марушевска.
 
Крім того, за її словами, частина послуг буде доступна онлайн. Які саме - поки невідомо.
 
Також журналістам показали приміщення, де відбуватиметься видача документів.
 
"Рух тут буде організовано таким чином, щоб не створювати черг. Людина піднімається, потім через термінал отримує квиток в чергу. У центрі приміщення буде розташовано табло з переліком послуг. На ньому буде висвітлюватися номер у черзі. За нашими підрахунками в тиждень ми зможемо обслуговувати порядку 8 тис. осіб ", - розповів координатор проекту Артур Аміров.
 
Відзначимо, що всі перегородки в цьому залі будуть прозорими. Видача документів відбуватиметься в три етапи різними людьми: приймання, обробка і безпосередньо видача. Таким чином, за словами Амірова, забезпечується прозорість і швидкість обробки запитів.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.