ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий термінал аеропорту Одеси майже завершений

Монтаж хвилеподібною покрівлі нового терміналу Міжнародного аеропорту Одеса виконаний на 100%
Depo.
21 липня 2015 17:47
ФОТО: depo.ua
Новий термінал аеропорту Одеси майже завершений
Новий термінал аеропорту Одеси майже завершений

Покрівля нового терміналу Одеського аеропорту завершена. Про це повідомили в прес-службі аеропорту, пише Одеса.depo.ua.
 
"В даний момент завершується укладання фінішного теплоізоляційного шару і покрівельної мембрани, проводиться монтаж систем димовидалення та світлових ліхтарів. Через світлові ліхтарі в атріум та пасажирські зали буде надходити сонячне світло, що дасть можливість значно зменшити енергоспоживання об'єкта", - розповіли в аеропорту.
 
У будівлі терміналу, що будується вже завершена установка вікон і розпочато підготовчі роботи з монтажу скляних вітражів лицьової частини фасаду. На даний момент монтуються стійки, на які будуть кріпитися скляні вітражі, також монтуються стінові сендвіч-панелі з мінераловатним утеплювачем і вентильовані фасади з алюмінієвих композитних панелей.
 
Після завершення цього етапу робіт будівельники приступлять до асфальтування проїздів перед головним входом в термінал. Під майданчиком вже проведені всі необхідні комунікації, виконане планування і ущільнення грунту.
 
Нагадаємо, що новий термінал Міжнародного аеропорту Одеса буде чотирьохповерховим. Його загальна площа в 29 тис. кв. м. дозволить збільшити пропускну спроможність аеропорту до 3,5 - 4 млн. пасажирів на рік.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.