Новий рік близько: У скільки одеситам обійдеться зробити з дитини "Снігову королеву" та "Білосніжку"

Новорічні свята не за горами, і якщо для вибору ялинки та прикрас для неї часу достатньо, то про новорічне вбрання для дитини треба думати зараз

Новий рік близько: У скільки одеситам об…

Ким буде ваша дитина на новорічному святі у дитячому садку або школі – вирішувати вам. Проте нерідко в дитячих закладах педагоги складають сценарій та розподіляють ролі серед малюків. Але як би не було, костюм потрібен. Depo.Одеса дізнавався що - краще шити, брати на прокат чи купувати готове новорічне вбрання.

Йдемо шити в ательє

Про новорічні карнавальні костюми слід подбати вже на початку грудня. Адже чим ближче свято – тим більше справ. Новорічний костюм можна шити в ательє. Ціна в Одесі на пошив дитячого новорічного костюму стартує від 300 грн. Далі нема перепон досконалості: наряд можна прикрасити стразами та бусами, що призведе до здорожчання виробу. Як розказали Depo.Одеса в одному із ательє, костюми на хлопчиків, як правило, коштують дешевше, а для дівчаток – дорожче. Також необхідно буде побігати по магазинах тканин та купити ту, з якої ви хочете пошити костюм. Ціна на тканину залежить від якості та метражу, тому у даному випадку все індивідуально. Також не забудьте, що треба буде викласти певну суму за аксесуари: обруч чи капелюх на голову, рукавички та усілякі "вушка". В результаті сума новорічного наряду може сягти 1000 гривень і більше.

Головний "плюс" пошиву костюму в тому, що ви точно впевнені, що він буде зроблений вчасно та точно на розмір вашої дитини.

"Мінусів" самостійного пошиву ми нарахували більше. По-перше, ціна та постійна біганина до ательє на примірку. По-друге, готовий костюм може не сподобатися (для порівняння: коли купуєш готовий костюм, то вже точно видно, яким він буде). І, по-третє, костюм, а особливо, якщо це, наприклад, плаття королеви з сукнями "американка" чи "тутті", буде займати місце у гардеробі. Навряд чи дитина захоче одягти костюм на наступний рік чи піти в ньому до театру чи в школу.

Купуємо готовий костюм

Костюми "Санта Клаусів" та "Снігурок" на дворічну дитину у торгівельній мережі коштують від 350 гривень. Чим більше вік малюка та зріст, тим дорожче вбрання. На одному з сайтів пропонують купити вбрання "Снігової королеви" за 800 грн, і таких пропозицій дуже багато. Щоб дитина на карнавальному маскараді виглядала гарно та стильно і не була схожа на всіх "Білосніжок" та "Червоних Шапочок", необхідно розщедритися. Наприклад, наряд "Білосніжки" можна придбати за 350-400 гривень. Зазначимо, що в Інтернеті костюми коштують дешевше, ніж в магазинах та на ринках. Але існує загроза купити "кота в мішку", бо немає ніякої гарантії, що продавець вишле саме той костюм, який зображено на фото і чи вишле взагалі.

Готовий новий костюм в торгівельній мережі (магазини, ринки, ательє) коштує дорожче, ніж у Всесвітній мережі. І це зрозуміло: прийшли подивилися, приміряли, обмацали з усіх боків і вже тоді вирішуєте - купувати чи ні. Тобто тут про "кота в мішку" і мови бути не може. За власний спокій та впевненість в тому, що костюм є і він гарний — треба доплатити.

"Плюси" покупки готового костюму в тому, що бачиш, що купуєш і можеш приміряти.

"Мінуси" криються у чималій вартості наряду. А також слід пам'ятати, що костюм займатиме вільне місце в гардеробі та постійно заважатиме.

Костюм на прокат

В останні декілька років дуже популярним стало брати костюми на прокат. В соцмережах чи на сайтах ательє можна вибрати безліч найрізноманітніших костюмів. Як правило, біля фото вказані розміри. Отже, вже можна більш-менш зорієнтуватися. Також будь-якої миті можна задати питання та уточнити необхідну інформацію, наприклад, чи вільний костюм на ту дату, коли вам необхідно. Якщо з костюмом визначилися, треба їхати на примірку. Це варто зробити обов'язково, аби під час того як будете забирати костюм, не вийшло казусу з розміром.

Після примірки костюму треба його забронювати та внести символічний аванс. Це робиться для того, щоб працівники ательє були впевнені в тому, що ви не передумаєте і точно прийдете за костюмом в призначений час. Все, зі спокійним серцем йдете додому і повертаєтесь в ательє в переддень свята для того, щоб взяти костюм. Тоді треба внести всю суму за костюм та заплатити залогову суму, яку вам повернуть, коли ви повернете костюм. Ціна прокату новорічних костюмів стартує від 300 гривень. Залог ще 300-400 гривень, але, як ми вже казали, залогові гроші повертаються. Отже костюм обійдеться в 300 гривень.

"Плюси" прокату новорічних костюмів: порівняно невелика ціна з покупкою готового та індивідувального заказу в ательє, лише одна примірка та вільне місце у гардеробі.

"Мінусів" ми майже не знайшли. Хіба що, коли ви ще не брали костюм на прокат, треба посидіти на форумах та почитати, де краще взяти наряд, які відгуки залишили ті, хто користувався послугами того чи іншого закладу прокату. Коли є перевірене ательє, в якому хтось зі знайомих брав вбрання, то взагалі - ніяких проблем.

Найдешевший варіант

Варто зупинитися ще на одному варіанті: зробити костюм з того, що є під рукою. Наприклад, син хоче бути піратом: у кожного в гардеробі знайдуться старі футболка та штани, купуємо бандану та іграшковий клинок або шаблю. Доповнюємо образ чорною пов'язкою на одне око, яку зробити не так вже й важко - і готово.

Не важко перевтілити дитину і у Пеппі Довгупанчоху. Для такого костюму підійдуть різноманітні сукні, спідниці та сорочки, головне, зробити косички, як у Пепі, надягнути різнокольорові гетри та намалювати на обличчі веснянки.

І не варто забувати про "секонд-хенди" та "комісіонки", де за досить невелику вартість можна купити для дитини цікаве та неповторне новорічне вбрання.

"Плюси" таких саморобних костюмів: навіть якщо доведеться дещо докупити, їхня вартість буде набагато нижча, ніж готового, пошитого чи взятого на прокат вбрання. Речі потім можна використовувати і надалі, а, наприклад, тим же клинком син буде ще довго гратися з друзями.

А от "мінусів" у таких нарядів немає зовсім. Крім їхньої "секондовості" і "саморобності".

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme