ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий прокурор Одещини вирішив змінити формат роботи прокуратури

Сакварелідзе розповів, які завдання ставить собі на найближчі три місяці
Depo.
30 вересня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua
Новий прокурор Одещини вирішив змінити формат роботи прокуратури
Новий прокурор Одещини вирішив змінити формат роботи прокуратури

Прокуратура Одеської області під керівництвом Давида Сакварелідзе вирішила змінити формат роботи, пише Depo.Одеса з посиланням на "368.media"

Сакварелідзе розповів, які завдання ставить собі на найближчі три місяці.

"Конкретні результативні справи: повернення незаконного майна до державного бюджету, легалізація тіньової економіки, незаконного товарообігу - контрабанди, чорних грошей, закриття всіх цих чорних дір і боротьба зі звичайною корупцією, криміналом, що також входить до повноважень прокуратури ... До кінця року слідче управління повинно запрацювати на повну міць. Тобто, ми відмовляємося від дрібних і нерезультативних справ і фокусуємося на тих справах, які реально турбують і непокоять Одесу і впливають на щоденне благополуччя одеситів. Також на тих справи, які виведуть нас на олігархів, які наживаються на корупції, контрабанді", - сказав Сакварелідзе.

Крім того, Сакварелідзе перейнявся і кадровою стороною питання. Раніше він вже призначив собі нового заступника, прибравши при цьому двох колишніх.

"Заступників, які залишилися від колишнього прокурора, я не звільняв. Я їх зібрав разом і абсолютно відкрито запропонував піти, тому що змінюється прокурор. Я до цього звик. Наприклад, коли змінюється генеральний прокурор, колишні заступники повинні запитати, чи потрібні вони йому на цих посадах чи ні, піти чи залишитися. І трагічного в цьому нічого немає. Посади у нас не передаються у спадок. Тому одні самі пішли, інші пішли в районні прокуратури до грудня, тому що потім вони реорганізуються в місцеві прокуратури, хтось із них вирішив взяти участь у конкурсі, що також вітається, хтось мені вже сказав, що збирається піти на цьому тижні. Команду треба оновити, і я не роблю з цього секрету або таємниці", - додав він.

За словами Сакарелідзе, його призначення в Одесу - це не посилання, тому його кандидатура тут влаштовувала і президента, і генпрокурора і губернатора.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.