ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нові тарифи на парковку затвердить одеський виконком

Автотранспорт в Одесі паркуватиметься за новими тарифами
Depo.
4 вересня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua
Нові тарифи на парковку затвердить одеський виконком
Нові тарифи на парковку затвердить одеський виконком

Виконком Одеси має намір затвердити нові тарифи на паркування автотранспорту міста, пише Depo.Одеса, посилаючись на "Думську". 

Відповідний проект рішення вже розроблений, повідомили в мерії. На спеціально обладнаних майданчиках (відокремлених від проїжджої частини, зі шлагбаумом) вартість годинного простою машини складе 8 гривень, на звичайних парковках - 5 гривень.

При цьому стягування грошей з автолюбителів дозволено тільки при наявності паркомата.На даний момент в місті діють розцінки, встановлені виконкомом в 2001 і 2008 роках - 1 гривня за годину на звичайних парковках, і 5 грн / год (але не більше 10 грн на добу) на прибережних.

При присутності на посаді Костусєва мерія підняла ціни в кілька разів (до 3,5-5 грн на вулицях міста та до 7 грн на узбережжі), незважаючи на протести громадськості. На закриту частину засідання виконкому, пройшов 14 липня 2011 року, в порушення всіх норм законодавства, не допустили Олексія Гончаренка. 

На думку Гончаренка, при затвердженні рішення, яке є регуляторним актом, не було дотримано відповідна законна процедура. Зокрема, його проект не був завчасно опублікований.

Депутат звернувся до Приморського районного суду Одеси з позовом про скасування тарифів і виграв тяжбу . Торік рішення першої інстанції підтвердив апеляційний суд , і воно вступило в силу.

Більше актуальних новин можна знайти на сайті Depo.Одеса