ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Невідомий двічі за ніч замінував залізничний вокзал в Одесі

Правоохоронці та працівники спецслужб в Одесі двічі виїжджали на повідомлення про замінування залізничного вокзалу
Depo.
28 вересня 2015 08:57
ФОТО: depo.ua
Невідомий двічі за ніч замінував залізничний вокзал в Одесі
Невідомий двічі за ніч замінував залізничний вокзал в Одесі

До Управління Служби безпеки України в Одеській області надійшов анонімний дзвінок про те, що замінована друга колія на Одеському залізничного вокзалі, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ МВС України в Одеській області.

На місці події виїхали слідчо-оперативна група Приморського РВ м.Одеси, вибухотехніки науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України в Одеській області, кинологи та представники інших екстрених служб.

З території вокзалу правоохоронці евакуювали пасажирів і персонал вокзального комплексу.

Співробітники міліції приступили до обстеження території на предмет вибухових пристроїв і вибухових речовин.

Фахівці закінчили обстеження залізничних колій та прилеглої території, ніяких вибухонебезпечних предметів не виявлено. Робота вокзалу відновляється.

Коли фахівці закінчили перевіряти залізничний вокзал, то вночі невідомий вдруге повідомив про замінування другої колії залізничного вокзалу "Одеса-Головна", 

Працівники органів внутрішніх справ та представники інших екстрених служб вдруге виїхали на місце події.

Під час огляду місця події з території вокзального комплексу були евакуйовані близько 1000 людей.

Обстеживши залізничні колії на Одеському вокзалі, правоохоронці вибухових пристроїв та вибухонебезпечних предметів не виявили.

Подібні правопорушення є суспільно небезпечними, адже створюють обстановку загального страху, породжують паніку та дестабілізують роботу державних органів і установ. А задля перевірки достовірності інформації та попередження негативних наслідків залучається велика кількість правоохоронців і спеціальних служб, що потребує значних фінансових та людських ресурсів.

Вказані діяння підпадають під дію ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) та караються позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.