ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Невідомі в Одесі спалили агітаційну палатку партії "Відродження"

Під час благодійного концерту партії "Відродження" на підтримку санаторію "Лермонтовський" невідомі спалили агітаційну палатку партії
Depo.
18 жовтня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua
Невідомі в Одесі спалили агітаційну палатку партії "Відродження"
Невідомі в Одесі спалили агітаційну палатку партії "Відродження"

Благодійний концерт на підтримку санаторію "Лермонтовський", організований командою кандидата на пост мера Одеси Світлани Фабрикант для жителів селища Таїрове, був затьмарений хуліганською витівкою. Невстановлені особи підпалили агітаційні конструкції з партійною символікою "Вiдродження", пише Depo.Одеса з посиланням на "Репортер".

"Ніхто не постраждав, загоряння швидко ліквідували. "Безпрецедентне, за ступенем беззаконня, хуліганське тиск вже вкотре випробовують на собі кандидати в депутати від партії "Вiдродження". Нещодавно, невідомими зловмисниками була протаранена агітаційна вантажівка Олексія Горелика і обкрадена громадська приймальня кандидата. Члени команди передвиборного штабу вважають напад прямою відповіддю чинної міської влади на позицію, зайняту партією "Відродження" щодо недавно підписаного Геннадієм Трухановим, так званою, "мирової угоди" з нечистими на руку бізнесменами Кауфманом і Грановським. Це угода, укладена чинним мером в порушення чинних правових норм, одноосібно, без розгляду питання сесією міськради, де-факто виводить Одеський аеропорт з комунальної власності міста у приватні, і не в зовсім чесні, руки. Факт кричущого правового свавілля викликав широкий суспільний резонанс і протестний рух, активним учасником якого виступили кандидат на посаду міського голови Одеси Світлана Фабрикант і команда партії "Вiдродження", - сказано в повідомленні прес-служби.

Невідомі в Одесі спалили агітаційну палатку партії "Відродження"  - фото 1

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.