Небайдужі одесити допомогли затримати крадія-невдаху (ФОТО)

Перестрибуючи через паркан грабіжник зламав собі ногу

Сьогодні, 29 серпня, в Одесі місцеві мешканці допомогли затримати "домушника", якого на місці злочину виявив хазяїн квартири. Як передає Depo.Одеса, про це у Facebook повідомив одесит Леонід Іванишко.

"Проходячи з сином вулицею Торговою, ми почули крик про допомогу і, оглянувшись назад побачили, як у бік Водного інституту біжить людина, а позаду неї на вулиці хтось волає про допомогу", - написав Іванішко.

Іванішко розповів, що чоловік намагався обікрасти квартиру, проте зустрів на порозі житла господаря. Власник намагався затримати крадія, проте це йому не вдалося. Навздогін за порушником кинувся молодий сусід одесита, квартиру якого намагалися обікрасти, проте під час погоні він зломав ногу.

"Вирішили ми з сином прискоритися у бік тікаючого рома (про це вже стало відомо пізніше). У парку побачили як молодик, присівши на пам'ятник, важко дихав. Побачивши нас, він почав тікати, а на прохання зупинитися він не реагував і продовжив тікати. На крик до нас приєдналися ще люди, і мені вдалося затримати його на Дідріхсона, 3. Хлопець дуже хотів нам пояснити, що він проходив повз, а капці з телефоном втратив від переляку", - написав Леонід.

"Вирішивши в черговий раз втекти від нас і перестрибнувши через паркан, грабіжник зламав собі ногу", - додав Леонід.

Нагадаємо, що під Одесою правоохоронці викрили домушника з Грузії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса