Напівмарафон в Одесі зібрав понад тисячу учасників (ФОТО)

Тріумфаторами у напівмарафонському забігу стало подружжя із Волині

Цими вихідними в Одесі відбувся вже третій Одеський міжнародний напівмарафон 3rd Odesa Half Marathon, який став однією з наймасовіших регіональних подій Run Ukraine Running League 2018, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу організаторів заходу.

Вперше в історії напівмарафонська дистанція в Одесі зібрала більше, ніж тисячу учасників – 1125. Загалом у спортивних змаганнях взяли участь понад 2215 містян та гостей Одеси, а підтримати спортсменів прийшли близько чотирьох тисяч глядачів.

Тріумфаторами у напівмарафонському забігу стали подружжя Оксенюків із Волині. Сергій Оксенюк, здобув перемогу серед чоловіків, а його дружина Оксана виборола срібло серед жінок. А перше місце та оновлення рекорду траси - у спортсменки з Буковини Юлії Профіс, яка побила попередній рекорд одеситки Валентини Полтавської, подолавши дистанцію за час на вісім секунд менше.

Загалом же на старт вийшли представники 27 країн, а найбільше гостей було з Республіки Білорусь.

Нагадаємо, що через напівмарафон в Одесі перекривали низку вулиць.