Начальниця поштового відділеня на Одещині привласнила близько 25 тисяч гривень

До трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік засуджено начальника одного з поштових відділень в Білгород-Дністровському районі, яка привласнила близько  двадцяти п'яти тисяч гривень

Це було виявлено під час перевірки, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на правоохоронців.

Жінка була призначена на посаду начальника відділення поштового зв'язку наприкінці 2014 року. В її обов'язки входили прийом платежів за комунальні послуги, спожиту електроенергію, видачу посилок з післяплатою. Зловживаючи службовим становищем, протягом двох років жінка привласнила грошові кошти в сумі 24 650,84 гривень, які в подальшому використала на свої потреби.

Суд визнав жінку винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на один рік шість місяців, встановивши іспитовий строк в один рік. Крім того, на користь позивача з засудженої було стягнено грошові кошти в розмірі завданої матеріальної шкоди.

Нагадаємо, шахрай привласнював гроші одеситів, які хотіли працевлаштуватися на морські судна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #поліція