ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На залізнічному вокзалі Одеси подовжують платформи

Одеська залізниця планує подовжити платформи через збільшення кількості пасажирів
Depo.
30 липня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua
На залізнічному вокзалі Одеси подовжують платформи
На залізнічному вокзалі Одеси подовжують платформи

Літнє збільшення пасажиропотоку на Одеському вокзалі підштовхнуло керівництво Одеської залізниці до подовження платформ - щоб приймати поїзди з максимально можливою кількістю вагонів, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської залізниці.

За прогнозами фахівців пасажирської служби Одеської залізниці, кількість гостей міста значно зростає в цей період. Беручи до уваги, що істотно збільшити кількість додаткових поїздів фактично не вдається у зв'язку з щільним графіком руху, одним із шляхів вирішення цього питання є збільшення кількості вагонів. Зараз з урахуванням безпеки руху поїздів пасажирські поїзди вже курсують з максимально допустимою кількістю вагонів.

"Таким чином, було прийнято єдине вірне рішення - подовжити пасажирські платформи для прийому/відправлення поїздів відповідної довжини", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що нещодавно на вокзалі були завершені роботи на третій посадочній платформі, на якій здійснюється масова посадка і висадка пасажирів дальнього та приміського сполучення. Платформа була продовжена на 18,8 погонних метрів.

Це дало можливість забезпечити прийом пасажирських поїздів №60 "Одеса-Харків", №91 "Одеса-Костянтинівка", №798 "Одеса-Вінниця", №472 "Одеса-Харків".

Більше новин Одеси читайте на Depo.Одеса.