На вулиці Одеси вийшов ще один трамвай з низькою підлогою

20 березня на маршрут виходить другий в 2017 році вагон з частково низькою підлогою виробництва КП "Одесміськелектротранс"

Depo.
21 березня 2017 14:02
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу КП "Одесміськелектротранс", як і попередні п'ять його попередників, шостий вагон був проведений в вагоноремонтних майстернях КП "Одесміськелектротранс" на Олексіївській площі.

Модернізований трамвай обладнаний пандусом для заїзду пасажирів на інвалідних візках, візуальної інформаційною системою оповіщення маршруту слідування для пасажирів з порушеннями слухового апарату, а також звуковий інформаційною системою для оповіщення пасажирів з вадами зору.

У новому вагоні встановлені нові сучасні сидіння європейського зразка.

Як зазначили у КП "Одесміськелектротранс", сидіння виконані на металевому каркасі, там склопластикова обшивка, повністю відповідає стандартам по негорючості, вони міцніші колишніх, витримують на злам до 450 кілограмів. Дана конструкція сидінь успішно пройшла випробування в європейських лабораторіях щодо відповідності всім можливим нормам.

В даний час в Одесі працюють сім трамвайних вагонів з частково низьким рівнем підлоги, шість з яких створені в вагоноремонтних майстерень КП "Одесміськелектротранс" на Олексіївській площі.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса