На Росії встановили жалюгідну копію відомої "Любові" одеського скульптора Мілова

У Салехарді, що у Ямало-Ненецькому автономному окрузі на Росії, встановили арт-об'єкт, який є жалюгідною копією відомої скульптури "Любов" одесита Олександра Мілова 

Як повідомляє Depo.Одеса, про встановлений арт-об'єкт на своїй сторінці у Facebook повідомив одеський скульптор Олександр Мілов та прикріпив до дописа посилання на російське ЗМІ "Север Пресс", яке опублікувало новину про появу арт-об'єкту.

У публікації російського видання йдеться про те, що арт-об'єкт встановлений у Салехарді на площі спортивного комплексу "Студентський". "Скульптуру встановили в рамках проекту "Комфортне міське середовище"", – пише видання, проте ні слова про те, що ідея цього твору належить скульптору Олександру Мілову. Виходить, що "автори" салехардського "шедевру" просто вкрали ідею.

"Відмінна новина, шкода що кострубато і без дозволу. Якщо хтось в курсі, як знайти "авторів" цього проекту, дайте знати", – відреагував на встановлення арт-об'єкту Олександр Мілов.

Нагадаємо, скульптура Олександра Мілова "Любов" здобула славу на американському фестивалі Burning Man, який проводився у 2016 році у пустелі Блек-Рок. Спочатку планувалося, що скульптура повернеться до Одеси, проте згодом її встановили в Угорщині. Минулого року в Одесі на селищі Котовського Олександр Мілов встановив копію своєї скульптури "Любов".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook