На ремонт доріг Буковина отримає майже 230 мільйонів

Цьогоріч для Чернівецької області з дорожнього фонду на дороги місцевого значення виділять на 46 мільйонів більше, ніж торік

Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

"Так, минулоріч на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам виділено 49,677 млн грн. Проте реальна оцінка стану доріг показала недостатність фінансування на зазначені цілі. Тому на початку 2019 року керівництвом обласної державної адміністрації прийнято рішення про збільшення обсягу фінансування на зазначені цілі до 68,8 млн грн", - наголосив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Левченко. Він виявив надію, що збільшене фінансування дасть можливість підрядній організації закуповувати необхідні матеріали та забезпечувати технологічні процеси з ремонту та належного утримання доріг.

Він також підкреслив, що цьогоріч для Чернівецької області з дорожнього фонду на дороги місцевого значення заплановані кошти в сумі 228 млн грн. У 2018 році відповідне фінансування склало 182 млн грн.

Нагадаємо, одеським дорожникам на ремонт потрібні 11 мільярдів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса