На Пушкінській планують оновити дорожню розмітку

В минулому році працівники КП "СМЕП" нанесли дорожню розмітку на бруківку, проте зараз від неї майже нічого не залишилося

КП "СМЕП" планує у другому кварталі поточного року відновити дорожню розмітку на вулиці Пушкінській. Як повідомляє Depo.Одеса, про це коммунальники написали на своїй сторінці у Facebook.

Комунальне підприємство у жовтні мунулого року на вул. Пушкінській вперше за тривалий період впровадив схему організації трисмугового руху з виділеними смугами для паркування транспорту шляхом нанесення дорожньої розмітки. "Завдана на вул. Пушкінській дорожня розмітка дозволила підвищити безпеку дорожнього руху, впорядкувати дорожній рух, збільшити пропускну здатність і зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод", - стверджують комунальники.

У КП зазначили, що, згідно з вимогами Державного стандарту термін експлуатації даної дорожньої розмітки становить до шести місяців при нормальних погодних умовах. "Дорожня розмітка нанесена на вул. Пушкінській, з урахуванням брущатого дорожнього покриття, близько п'яти місяців перебувала в експлуатаційному стані", - зазначили в "СМЕП". Окрім того, комунальники навели перелік умов, від яких залежить термін експлуатації. Зокрема, вид дорожнього покриття і його якість, в даному випадку бруківка; інтенсивність руху транспорту, яка на вул. Пушкінській становить понад 2000 од/год; призначення ліній розмітки (тобто становищем ліній або малюнків розмітки по ширині дороги). Що стосується останнього, то в КП стверджують, що виділені смуги для паркування по теперішній час знаходяться в експлуатаційному стані.

Також на термін експлуатації вполивають кліматичні умови і обробка дорожнього покриття в зимовий період піщано-сольовими сумішами, якими посипають дорогу, та її очищення.

Depo.Одеса писав, як комунальники наносили на Пушкінській дорожню розмітку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса