На ОМКФ розповіли історію успіху серіалу "Чорнобиль" 

Голова сценарного факультету кіно та телебачення Ванкуверської кіношколи Майкл Бейзер провів творчу зустріч "Чорнобиль": створення персонажів, що оповідають важливі історії"

Творча зустріч з Майклом Бейзером відбулася у рамках Одеського кінофестивалю. Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, подія викликала неабиякий ажіотаж.

За словами Макла Бейзера, американський серіал Крейга Мезіна від НВО розповідає про вартість життя: "Головна думка серіалу – яку ціну ми сплачуємо за брехню, скільки коштує правда". Сценарист вважає, що від самого початку "Чорноболю" глядачів беруть на гачок саме тим, що ми знаємо, чим закінчиться історія – у першій же серії головний персонаж Валерій Легасов накладає на себе руки. 

"Також дуже важливий образ фізика Уляни Хомюк – жінки, яка порушила систему, моральний  стрижень стрічки", - зауважив Бейзер.
Борис Щербина, на думку сценариста, представляє бюрократію, це негативний персонаж, з яким наприкінці відбувається важлива зміна. 

Також на успіх серіалу вплинула історія кохання між рятівником та його жінкою, каже Бейзер: "Історія вийшла ефективною, тому що ми бачимо катастрофу через кохання. Таким чином, закохані символізують невинні жертви". 

Взагалі Бейзер позитивно оцінює те, що Прип'ять після вдалого серіалу стало відвудувати набагато більше людей: "Таким чином, люди змінюються, можливо не всі, але це нам потрібно". 

На думку сценариста, "Чорнобиль" це – не нова історія, усі знають, що брехня – це погано, "але нам постійно потрібно про це нагадувати". 

Нагадаємо, наприкінці червня у Казахстані ліквідатор аварії на ЧАЕС наклав на себе руки після перегляду серіалу "Чорнобиль".  Його знайшли мертвим після падіння з даху п'ятиповерхового будинку. 61-річний житель міста Актобе Нагашибай Жусупов, за словами його доньки, дивився серіал зі "сльозами на очах", тому що побачене в "Чорнобилі" викликало у нього важкі спогади про трагічну подію.

Також повідомлялося, що творці популярного у всьому світі серіалу "Чорнобиль" не виключають повернення до місць катастрофи, щоб зняти шостий епізод.

З-поміж того, льотчик ЗСУ розповів секрети зйомок серіалу "Чорнобиль".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook