ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині жителі одного з сіл перекрили для фур об'їзд траси Одеса-Київ

Обурення місцевих жителів викликало те, що буквально за добу після встановлення ваг на трасі Одеса-Київ, через їх селище проїхало близько 150 фур
Depo.
13 травня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua

На Одещині жителі одног з сіл перекрили дорогу, по якій їздять перевантажені фури в об'їзд дороги, на якій встановлено пункт зважування, пише Depo.Одеса з посиланням на "112 Україна".

Дорога перекрита в селищі Палієве. Близько 30 місцевих жителів з 10:00 ранку перекрили рух великовантажних фур, які таким чином намагаються об'їхати пункт вагового контролю, встановлений два дні тому на трасі Одеса-Київ.

Обурення місцевих жителів викликало те, що буквально за добу після встановлення ваг на трасі Одеса-Київ, через їх селище проїхало близько 150 фур. Люди скаржаться на те, що через рух великовантажного транспорту в будинках тріскаються стіни, обсипається штукатурка і руйнується дорога, яку вони ремонтують за свої кошти.

Водії фур розповіли, що двоє діб стояли перед пунктом зважування, оскільки знають, що у них є перевантаження, але надто великі штрафи зараз виписують за перевантаження.

За перший день роботи пункту вагового контролю близько 30 тис. євро штрафних санкцій було виписано у відношенні водіїв, тому вони знайшли таку дорогу в об'їзд.

Зараз фури стоять у селищі, деякі розвернулися і поїхали назад. Місцеві жителі сказали, що не пропустять, чергуватимуть і вночі.

Нагадаємо, що водії вантажівок не ризикують проїхати до посту дорожньої поліції після того, як кілька днів тому там встановили ваги.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса