ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині з'являться ще два міста обласного значення

До Верховної Ради подадуть звернення про залучення ще двох міст Одещини до міст обласного значення
Depo.
12 серпня 2015 11:52
ФОТО: depo.ua
На Одещині з
На Одещині з'являться ще два міста обласного значення

Одеська обласна рада звернеться до Верховної Ради України з проханням віднести Рені та Балту до категорії міст обласного значення. За такі рішення, сьогодні, 12 серпня, під час чергової сесії, проголосував депутатський корпус облради, пише Depo.Одеса з посиланням на "Репортер".

"Балта є об'єднаною громадою, вона буде мати таку ж дохідну базу, як і місто обласного значення. Тим більше, що за Біляївку у Верховній Раді не проголосували", - зазначила депутат облради Наталія Бянова.

Голова облради Михайло Шмушкович особисто попросив прийняти рішення по Балті і Рені, тому що статус "об'єднаної громади" та "міста обласного значення" - це "різні речі", і тоді депутати проголосували позитивно за ці рішення.

На даний момент, згідно адміністративно-територіального устрою, в Одеській області є 7 міст обласного значення: Одеса, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Іллічівськ, Котовськ, Південний і Теплодар. Також було рекомендовано підтримати подання Одеської обласної ради про віднесення Біляївки до категорії міст обласного значення, проте рішення не було прийнято.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.